Martin Vugrinec pobijedio je u današnjoj prvoj, pretposljednjoj utrci ove sezone

Novomarofčanin Martin Vugrinec pobijedio u današnjoj utrci na Grobniku

| 9.9.2017. u 14:37h | Objavljeno u Sport

Novomarofski motociklist Martin Vugrinec (18) pobjednik je današnje predposljednje utrke ovogodišnjeg Alpe Adria prvenstva, kao i pretposljednje utrke Prvenstva Hrvatska u klasi Superstock600 voženoj na Grobniku.

Martin Vugrinec vodeći je ukupnom poretku oba natjecanja, s time da je Prvenstvo Hrvatske osvojio lani  sada brani naslov u klasi Superstock600, dok mu je želja osvojiti ove sezone i Alpe Adria Prvenstvo.

Drugi u današnjoj utrci bio je Philip Steinmayr, treći hrvatski motociklist Vedran Močibob, drugi u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske, a četvrti je završio Gerold Jun Gesselbauer.

Posljednja utrka Alpe Adria Prvenstva i Prvenstva Hrvatske vozi se sutra, također na Grobniku.