Izgubili ključan susret protiv Slovačke 6:2 i ostali bez polufinala Foto: Mininogometni savez

Mininogometna U-21 reprezentacija završila nastup na EP-u u Češkoj

| 17.7.2016. u 13:51h | Objavljeno u Sport

Hrvatskoj U-21 mininogometnoj reprezentaciji, predvođenoj poglavito igračima iz Varaždinske županije i varaždinskim izbornikom Daliborom Leskovarom, bila je potrebna pobjeda protiv Slovačke, nakon poraza protiv Rumunjske 4:0 i pobjede protiv Bugraske 7:1 u skupini B, da se plasiraju u polufinale Europskog U-21 mininogometnog prvenstva u Češkoj.

Nažalost, Slovačka je potpuno zasluženo pobijedila 6:2. Hrvatska je povela 1:0 golom Luka Bobičanec već u trećoj minuti, ali nakon toga igra je potpuno stala te primaju  šest golova zaredom i poklanjaju Slovacima ovako visoku pobjedu. Robert Malnar je za Hrvatsku bio sključen u 40. minuti susreta, dok je drugi gol za Hrvatsku u 60. minuti postigao Tomislav Harmicar.

U tijeku je finalni susret između reprezentacije Češke i Madžarske.