Hrvatska je danas u varaždinskoj Areni pretrpjela drugi poraz od Danske, koja je slavila i u prvom susretu u Koprivnici Foto: EHF

M18 EHF EURO Hrvatska u borbi za broncu izgubila od Danske

| 19.8.2018. u 17:04h | Objavljeno u Sport

Hrvatska kadetska rukometna reprezentacija izgubila je u susretu za broncu od reprezentacije Danske rezultatom 26:24, poluvrijeme 14:10 za Dansku i tako će Europsko kadetsko rukometno prvenstvo, koje se od 9. do 19. ovoga mjeseca igra u Koprivnici i Varaždinu završiti kao četvrta.

Iako su Danci na poluvremenu imali četiri gola prednosti Hrvatska je pred kraj susreta uspjela smanjiti na dva gola zaostatka, ali više od toga nisu mogli, tako da je slavila objektivno bolja Danska, koja je Hrvatsku pobijedila i u susretu skupine u Koprivnici.

U redovima hrvatske reprezentacije najučinkovitiji je bio Patrik Martinović sa 6 golova, a 5 ih je pridodao Fran Mileta. Kod Danaca 6 je golova postigao Leger. Od 17.30 sati Švedska i Island igrat će za prvaka.