Nastupilo je ukupno 205 natjecatelja iz 50 klubova Foto: KK Mladost Varaždin

Kosi i Špoljarić prve na Prvenstvu Hrvatske u kicboxingu

| 2.5.2016. u 12:05h | Objavljeno u Sport

Sportska dvorana Veli Jože u Poreču je bila domaćin Prvenstva Hrvatske u kickboxingu za discipline "low kick" i "light contact". Nastupilo je ukupno 205 natjecatelja iz 50 klubova, a tamo su nastupili i članovi Kickboxing kluba Mladost iz Varaždina.

Marija Kosi je osvojila prvo mjesto u kategoriji low kick seniorki do 65 kg, a prva je bila i Patricija Špoljarić u kategoriji light contact starijih kadetkinja iznad 65 kg. Druga mjesta su osvojili Lukrecija Kefelja u kategoriji light contact starijih kadetkinja iznad 65 kg i Veronika Benčić u kategoriji light contact starijih kadetkinja do 46 kg.

Treće mjesto je osvojio Patrik Grđan u kategoriji light contact starijih kadeta do 63. kg, a peta mjesta su ostvarili Antonio Horvatić u kategoriji low kick seniora do 60 kg, Juraj Primorac u kategoriji light contact starijih kadeta do 69 kg i Karlo Strelar u kategoriji light contact starijih kadeta iznad 69 kg.