NK Varaždin Foto: Krešimir Đurić

Kolarić i Drožđek golovima u drugom poluvremenu za pobjedu Varaždina kod Sesveta

| 14.4.2018. u 18:32h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina došli su je do 13. pobjede u prvenstvu, u današnjem susretu 27. kola Druge HNL. Svladali su izravnog konkurenta za plasman u Prvu HNL, momčad Sesvete na gostovanju rezultatom 2:0, čime su ostali na trećem mjestu tablice, ispred Dugopolja i Sesveta.

Nakon prvog poluvremena, mreže su mirovale, a susret su u završnici drugog poluvremena odlučili Matija Kolarić pogotkom u 78. i Domagoj Drožđek golom u 89. minuti nadmetanja. Prije vodećeg gola poništen je, zbog navodnog zaleđa, gol Senića.

U sljedećem 28. kolu, Varaždin će kod kuće, na stadionu Varteksa, igrati još jedan susret protiv izravnog konkurenta, momčadi Dugopolja, a utakmica će se odigrati u subotu, 21. travnja, u 17 sati.