Tea Jalušić bila je najefikasnija u redovima Koke s osam golova Foto: Krešimir Đurić

"Kokice" uvjerljivo svladale Split 2010 za prvu pobjedu sezone

| 24.9.2016. u 18:29h | Objavljeno u Sport

Nakon uvodnog poraza protiv Podravke, rukometašice varaždinske Koke su ostvarile uvjerljivu 28:20 pobjedu na gostovanju u Splitu kod Splita 2010.

Osim uvodnih 10 minuta gdje se vodila ravnopravna borba, Koka je uglavnom kontrolirala rezultat i tempo susreta. Već su u 22. minuti došle do svog prvog uvjerljivog vodstva (9:5). Do kraja poluvremena su to povećali na sedam razlike (14:7). Drugo poluvrijeme su poglavito održavali razliku od šest do osam golova, a samim time pobjednik susreta ni u jednom trenutku nije doveden u pitanje.

U redovima Koke, najraspoženija je bila Tea Jalušić s osam golova, sa sedam golova ju je slijedila Ivana Dragišić, dok je Silvija Masnić postigla šest golova