Na poluvremenu su vodile 13:12 Foto: Martin Novosel

Koka vodila na poluvremenu, ali na kraju izgubila na gostovanju kod Bjelovara

| 17.3.2018. u 21:00h | Objavljeno u Sport

Koka je na gostovanju kod Bjelovara u 19. kolu Prve lige izgubila 27:25 i tako doživjela svoj šesti poraz sezone te je s trećeg mjesta pala na četvrto mjesto, a upravo ih je Bjelovar smjenio na trećoj poziciji na tablici.

Koka je vodila nakon prvih 30 minuta 13:12 i izgledalo je da drži utakmicu pod kontrolom. Vodstvo je držala sve do 48. minute, ali tada na scenu stupaju dvije bivše "kokice" Nikolina Zadravec i Ivana Dragišić te serijom golova odvode Bjelovar do konačne pobjede.

U redovima Koke je još jednom najbolja strijelkinja bila Dejana Milosavljević sa sedam golova, dok je Josipa Tomić zabila pet, a Silvija Masnić četiri gola. Najbolja u redovima Bjelovara je bila Nikolina Zadravec sa sedam golova, dok je Ivana Dragišić zabila četiri gola.