ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Koka se nakon dva uzastopna poraza vratila pobjedom na gostovanju kod Zrinskog

| 3.3.2018. u 21:26h | Objavljeno u Sport

Nakon poraza od Lokomotive i Zameta, rukometašice Koke su imale još jedan nezgodan susret u sklopu 17. kola Prve lige na gostovanju kod Zrinskog u Čakovcu te je varaždinski sastav ipak uspio pobijediti i prekinuti niz od dva poraza zaredom 30:27 pobjedom.

Većim dijelom susreta vodila se ravnopravna borba za pobjedu. Zrinski je u 51. minuti imao 3 gola prednosti (26:23), ali Koka ostvaruje seriju 3-0 i uspijeva izjednačiti šest minuta prije kraja za 26:26. Golovima Dejane Milosavljević i Ines Domjan, Koka prelazi u vodstvo 26:28 te zadržava vodstvo i vrijednu pobjedu do kraja susreta.

Najefikasnija u redovima Koke bile su Dejana Milosavljević i Jelena Blažek, svaka s po sedam pogodaka u mreži domaćina.