ŽRK Koka Foto: Dražen Novosel

Koka početkom drugog poluvremena riješila susret protiv Zrinskog

| 8.4.2017. u 19:03h | Objavljeno u Sport

Koka je u 19. kolu došla do nove 14. pobjede u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene u susjedskom derbiju protiv Zrinskog. Varaždinski sastav je slavio rezultatom 31:23.

Gošće iz Čakovca su držale korak sa rukometašicama Koke samo u prvih 10 minuta (3:3), nakon čega je Koka krenula u višu brzinu i više nije dozvolila povratak Zrinskog. U razdoblju od od 10. do 45. minute, Koka je zabila 24 gola dok su gošće zabile samo 9 (27:12), nakon čega je domaći sastav spustio ritam i sigurno zatvorio susret.

U redovima varaždinskog sastava, Ivana Dragišić je zabila sedam golova, Josipa Tomić pet, dok su po četiri gola zabile Ines Domjan, Silvija Masnić i Tea Jalušić. Na golu je jako dobro branila Janja Golubić koja sakupila 15 obrana od 25 upućenih udaraca prema vratima gola.