Varaždinski sastav, predvođen sjajnom Nikolinom Zadravec (13 golova) pobijedio Bjelovar 27:22 Foto: Mario Šamec

Koka pobjedom u Bjelovaru ponovno peta

| 4.4.2016. u 08:53h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su se nadale da mogu iznenaditi na gostovanju u Bjelovaru protiv istoimene ekipe, što im je i pošlo za rukom. Naime, pobijedile su u utakmici 21. kola 27:22, čime su se vratile na peto mjesto Prve hrvatske nogometne lige za žene.

Koka je od samog početka dobro krenula u utakmicu i većim dijelom prvog poluvremena vodila, iako je ispustila vodstvo pa je rezultat nakon prvih 30 minuta bio izjednačen (14:14). Ipak, rukometašice Koke nastavljaju s dobrom igrom i u drugom poluvremenu te su kod rezultata 18:18 između 39. minute i 42. minute napravile seriju od 4:0 čime se Koka rezultatski odvojila (22:18). Najveću razliku su postigle u 48. minuti (25:20) koju su zadržale do kraja susreta.

U redovima Koke je sjajna bila Nikolina Zadravec koja je postigla 13 golova, a dobru utakmicu je odigrala i Suzana Furjan koja je postigla pet golova jer je Ines Domjan na poziciji pivota brzo sakupila dva isključenja. Odlično je za Koku branila vratarka Janja Golubić koja je sakupila 17 obrana.