Katarina Mrazović je bila najbolja strijelkinja Koke sa 6 golova Foto: Martin Novosel

Koka očekivano izgubila u polufinalu Kupa Hrvatske od Podravke Vegete

| 16.5.2019. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U današnjem polufinalnom susretu Kupa Hrvatske u Poreču, varaždinska Koka je igrala susret protiv Podravke Vegete i očekivano izgubila s visokih 35:21.

Varaždinski sastav je u susretu vodio samo jednom i to u 4. minuti kod rezultata 3:2, držali su korak s Podravkom do 24. minute kada su gubili 13:10, ali do kraja prvog poluvremena Podravka je već imala visokih 19:11. Drugo poluvrijeme susreta je bila samo formalnost, a do kraja susreta sve igračice s klupe Koke su dobile priliku igrati protiv Podravke.

Katarina Mrazović je bila najbolja strijelkinja ekipe sa šest pogodaka, Terezija Čurić je zabila pet, Jelena Blažek četiri, Ines Domjan i Marta Jurčić su svaka zabila po dva gola, dok su Tea Jalušić i Suzana Furjan svaka zabila po jedan gol.

Ovom utakmicom je i službeno završila sezona za seniorke Koke.