Ivana Dragišić najbolja u redovima Koke sa osam postignutih golova Foto: Krešimir Đurić

Koka nije iznenadila Lokomotivu na gostovanju u Zagrebu

| 28.1.2017. u 18:21h | Objavljeno u Sport

Iako su prošle sezone uspjele iznenaditi favoriziranu zagrebačku Lokomotivu na njihovom terenu, u današnjem gostujućem susretu 10. kola Prve HRL za žene, rukometašicama varaždinske Koke to nije pošlo za rukom te su upisale treći poraz sezone rezultatom 28:21.

Rukometašice Koke su dobro krenule u susret te su prvih 15 minuta držale utakmicu u egalu, ali nakon toga Lokomotiva radi seriju 3:0 te rezultatski bježi Koki, a do kraja poluvremena su povećali prednost na pet razlike (15:10). Drugo poluvrijeme nije donijelo promjene u omjeru snaga, a Lokomotiva je najveću prednost imala u 55. minuti kada je imala devet razlike prednosti (27:18) nad rukometašicama Koke.

U redovima varaždinskog sastava najbolje je odigrala susret Ivana Dragišić koja je zabila osam golova, Ines Domjan je postigla četiri gola uz stopostotnu realizaciju, a tri gola je zabila Silvija Masnić