Utakmicu četvrtfinala Kupa protiv Trešnjevke izgubile 19:16 (10:9) Foto: Krešimir Đurić

Koka neočekivanim porazom u Zagrebu ostala bez Final Four Kupa

| 22.3.2017. u 18:22h | Objavljeno u Sport

Današnja utakmica u četvrtfinalu Hrvatskog Kupa, koja se igrala u Zagrebu protiv ekipe Trešnjevke, bila je za ŽRK Koku najavljivana kao utakmice sezone koju se mora dobiti, ali je varaždinski sastav umjesto toga poražen rezultatom 19:16.

Utakmica u kojoj je Koka imala prigodu izboriti Final Four Kupa koji će se održati u Umagu, obilovala je greškama u igri varaždinskog sastava. Unatoč tome, Koka je krajem prvog poluvremena zaostajala za samo jedan gol (10:9). Iako su igračice Koke imale dobar početak drugog poluvremena, problemi u igri su se nastavili i utakmica je bila izgubljena.

Najbolji u redovima varaždinske ekipe bili su Silvija Masnićpet golova, Ines Domjan sa četiri gola i Martina Čovićtri postignuta gola. Vremena za odmor je malo s obzirom da rukometašice Koke već u subotu u 17 sati na domaćem terenu očekuje utakmica protiv Bjelovara u sklopu 17. kola Prve HRL za žene