Koka konačno stigla do svoje prve pobjede u ožujku na gostovanju kod Dalmatinke

ŽRK Koka ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Koka je nakon dvotjedne pauze te remija kod Osijeka i poraza od Bjelovara kod kuće, konačno došla do pobjede u mjesecu ožujku u Prvoj HRL i to na gostovanju kod Dalmatinke u Pločama kod koje je slavila s 25:17 u sklopu 21. kola prvenstva.

Nakon prvih 23 minuta prvog poluvremena gdje su obje ekipe imale maksimalno vodstvo od dva razlike, Koka je završila poluvrijeme s 5-0 serijom i pobjegla domaćinu na +5 (14:9). U drugom poluvremenu, Koka je uglavnom povećavala vodstvo do kraja susreta, a do najvećeg vodstva došli su u pretposljednjoj minuti susreta (25:16).

Ines Domjan je pogodila sve svoje udarce prema golu (6 do 6) i završila susret sa šest golova, koliko je imala i Katarina Mrazović iz devet udaraca prema golu, dok su Jelena Blažek i Suzana Furjan zabile svaka po četiri gola, a po jedan gol su zabile Tea Jalušić, Lea Balajić, Sara Rogina, Marta Juričić i Terezija Čurić.