Koka slavila kod Splita 2010, izborila tijesnu 33:32 pobjedu

Katarina Mrazović (desno) je zabila osam, a Ines Domjan sedam golova u današnjoj pobjedi u Splitu Katarina Mrazović (desno) je zabila osam, a Ines Domjan sedam golova u današnjoj pobjedi u Splitu Foto: Martin Novosel

Rukometašice Koke su uspjele i četvrtu sezonu zaredom slaviti na gostovanju kod Splita 2010, iako im je ovo uvjerljivo najneuvjerljivija pobjeda u tom razdoblju s obzirom da su u današnjem susretu 11. kola Prve lige pobijedile s tijesnih 33:32.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme se igralo gol za gol te se na odmor išlo s izjednačenih 17:17. Početkom drugog poluvremena ista priča, da bi se sredinom drugog poluvremena Koka počela odvajati.

Vodila je Koka i 31:26 u jednom trenutku, ali je tada uslijedio pad igre i u samu završnicu se ušlo s rezultatom 32:32, da bi varaždinski sastav na kraju ipak sretnije i spretnije uzeo pobjedu.

Najbolja u redovima Koke još jednom je bila Katarina Mrazović sa osam golova koliko je postigla i Tea Jalušić, dok je kapetanica ekipe Ines Domjan pridodala sedam golova. Od ostalih igračica Koke među strijelce su se upisale i Blažek s 3, Ćurić, Furjan i M. Mrazović s po 2 te Papac s jednim golom.

Koka je idućeg tjedna slobodna u 12. kolu, a u 13. kolu ih čeka susret protiv susjeda ekipe Zrinskog u Čakovcu.