Kitro Varaždin i dalje bez pobjede u gostima, Sisak bolji s uvjerljivih 3:0

Kitro Varaždin Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

U današnjem prvom kolu skupine 2 Superlige, gdje se Kitro Varaždin bori za ostanak u najjačoj hrvatskoj ligi, varaždinski sastav je na gostovanju kod Siska pretrpio i treći poraz ove sezone od iste momčadi 3:0.

Sva tri seta su završila na strani domaćina, a najveći otpor su pružili prvom setu izgubivši ga s 25:23, dok su preostala dva izgubili 25:19 i 25:22. Sljedeći susret, Kitro Varaždin igra na domaćem terenu protiv Centrometala kojeg su ove sezone dobili na domaćem terenu 3:2, a izgubili u gostima 3:0.