Na državnom prvenstvu u kick light disciplini su osvojili su dva prva, četiri druga i jedno treće mjesto Foto: KK Mladost Varaždin

Kickboxing klub Mladost osvojio naslov najuspješnijeg kluba u Opatiji

| 12.4.2016. u 12:02h | Objavljeno u Sport

U Sportskoj dvorani Marino Cvetković u Opatiji održalo se prvenstvo države u kickboxingu u disciplini kick light i K-1. Natjecatelji Kickboxing kluba Mladosti Varaždina nastupili su u kick light disciplini i osvojili naslov najuspješnijeg kluba na natjecanju.

Prva mjesta za Mladost su osvojili Antonio Rukavina u kategotiji juniora do 84 kg te Emi Mlakar u kategoriji seniorki iznad 70 kg. Druga mjesta su osvojili Antonija Sokolić u kategoriji juniorki do 55 kg, Kristina Sokolić u kategoriji seniorki do 55 kg, Lukrecija Kefelja u kategoriji juniorki iznad 70 kg te Nikola Lenardić u kategoriji juniora do 57 kg. Treće mjesto je osvojio Zoran Korotaj u kategoriji juniora do 94 kg, dok su Juraj Primorac u kategoriji juniora do 69 kg, Leo Amidžić u kategoriji juniora do 69 kg te Patrik Grđan u kategoriji juniora do 63 kg osvojili peta mjesta.

Na natjecanju je sudjelovalo 152 natjecatelja iz 36 klubova.