Katja Bengeri bila je najbolja u disciplini kanu jednosjed juniorke C-1 Foto: kkk varteks

Katja Bengeri prva na Slovenskom pokalu u slalomu na divljim vodama

| 11.6.2017. u 16:25h | Objavljeno u Sport

Članovi varaždinskog Kajak kanu kluba Varteks Helena Strniščak, Maja Štimac, Katja Bengeri i Roko Bengeri nastupili su na Slovenskom pokalu u slalomu na divljim vodama za mlađe kategorije koji se održao na Savi u Ljubljani na stazi Tacen. Natjecanje je ujedno bilo i druga izborna utrka za sastav reprezentacije Hrvatske u slalomu za kadete i juniore.

Katja Bengeri u disciplini kajak jednosjed za juniorke K-1 zauzela je 3. mjesto, dok je Maja Štimac bila 5., a Helena Strnišćak 7.. U disciplini kanu jednosjed juniorke C-1 Katja Bengeri osvojila je prvo mjesto. Roko Bengeri u disciplini kanu jednosjed C-1 kadeti zauzeo je 5. mjesto, a u disciplini kajak jednosjed kadeti K-1 zauzeo je 10. mjesto.