Karlo Cindrić Foto: TK Varteks

Karlo Cindrić uvjerljivo stigao do dva naslova na Otvorenom prvenstvu Ponikva

| 5.6.2018. u 11:49h | Objavljeno u Sport

Teniski klub Ponikve je prošlog tjedna u Zagrebu organizirao turnir petog ranga za dječake i djevojčice do 12 godina, Otvoreno prvenstvo Ponikva, a naslov u pojedinačnoj kategoriji i parovima je osvojio varaždinski tenisač Karlo Cindrić iz TK Varteksa.

Cindrić je do naslova u pojedinačnoj kategoriji stigao uvjerljivo. U prvom kolu turnira je svladao Alema Puškara (TK Futures) sa 6:2 i 6:0, u drugom kolu je bio uvjerljivo bolji od Lovra Kaića (TK Žar) sa 6:0 i 6:0, u polufinalu je svladao Mateja Kukrika (TK Futures) sa 6:3 i 6:3, a u finalu je bez izgubljenog gema svladao Luku Štiha (TK Futures) sa 6:0 i 6:0.

U parovima je Cindrić nastupio s Noom Pasarićem (TK Vulpes). U polufinalu su svladali par Natana Bokuna i Ivona Jovanovića (TK Iteam) sa 6:1 i 6:2, dok su u finalu bili bolji od Emanuela Ivaniševića (TK Zagi) i Roka Novakovića (HTK Zagreb) sa 6:2 i 6:2.