Bolja momčad slavila je u današnjem susretu između Zelengaja i Jalžabeta Foto: Dražen Novosel

Jalžabet bolji u županijskom derbiju od Zelengaja, poraz Nedeljanca od Poleta

| 31.3.2018. u 18:52h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana samo tri susreta u Četvrtoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin, dok su preostala četiri odgođena, zbog terena koji su uslijed kiše bili natopljeni vodom.

U Kučanu Donjem je Jalžabet pobijedio domaći Zelengaj 4:1, poluvrijeme 1:1. Po dva su gola za goste postigli Marko Hruško u 6. i 76. minuti te  Nikica Srpak u 62. i 82. minuti nadmetanja, a gol Zelengaja bio je autogol Petra Friščića u 43. minuti

Nedeljanec je izgubio u Svetom Martinu na Muri od domaćeg Poleta 3:0,poluvrijeme 1:0. U Čakovcu su Sloga i Nedelišće odigrali 2:2.

Sutra od 16 sati i 30 minuta Bednja bi u Beletincu trebala biti domaćin Pušćinama, no upitno je hoće li se taj susret odigrati zbog terena koji je danas natopljen vodom.