Jalžabet na svom terenu pobijedio Varteks

Zanimljiv i otvoren susret vidjeli su gledatelji u Jalžabetu Zanimljiv i otvoren susret vidjeli su gledatelji u Jalžabetu Foto: Dražen Novosel

U sklopu 29., pretposljednjeg kola u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec Varaždin danas je na Sportskom centru u Jalžabetu istoimeni domaćin pobijedio Varteks rezultatom 3:2.

Varteks je poveo u 22. minuti golom Mihaela Domjana, a Jalžabet je izjednačio golom Dominika Bručića u 28. minuti.

Novo vodstvo Varteksu donio je Tihomir Šoštarić u 35. minuti iz kaznenog udarca, a domaćin je izjednačio također iz kaznenog udarca golom Nenada Hanca u 45. minuti.

Isti je igrač bio strijelac za vodstvo a pokazalo se kasnije i za pobjedu Jalžabeta u 65. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je na svom terenu protiv Mladost Kometa odigrao bez golova dok je Bednja sa 6:1 pobijedila kao domaćin sastav Omladinca.