seniorska momčad Vindije ove je sezone osvojila dvostruku krunu - hrvatsko prvenstvo i kup Foto: Dražen Novosel

Hrvači Vindije nakon prvenstva osvojili i Kup te obranili lanjsku titulu

| 2.12.2017. u 13:47h | Objavljeno u Sport

Momčad Vindije nakon što je osvojila naslov prvaka Hrvatske danas je u dvorani u Graberju osvojila i naslov pobjednika Kupa Hrvatske, čime je obranila lanjski naslov, a ove sezone uzela duplu krunu.

Seniorski Kup Hrvatske u hrvanju grčko rimskim načinom - Memorijal Tomislav Kuzmić održan je danas u dvorani u Graberju. Vindija je bila prva s 58,5 bodova, druga zagrebačka Lokomotiva s 24 boda, a treći zagrebački Herkul s 21 bodom.

Pehar za najuspješnijeh hrvača u kategoriji do 85 kilograma, u kojoj se natjecao nekadašnji član Vindije Tomislav Kuzmić osvojio je Eugen Jakovljević iz HK Herkul iz Zagreba.