Golom Tihomira Šoštarića Varteksu prva proljetna pobjeda

Tihomir Šoštarić nakon što je u srijedu postigao gol drugoj momčadi Osijeka danas je bio strijelac jedinog gola vrijednog 3 boda Tihomir Šoštarić nakon što je u srijedu postigao gol drugoj momčadi Osijeka danas je bio strijelac jedinog gola vrijednog 3 boda Foto: Dražen Novosel

Golom Tihomira Šoštarića u 66. minuti, na dodavanje Frana Kukeca, momčad Varteksa je danas, u susretu 21. kola Treće HNL Istok,koji je odigran na stadionu Sloboda, ostvarila važnu pobjedu rezultatom 1:0 nad sastavom Croatie Đakovo, direktnim konkuremtom u borbi za ostanak u ligi.

Od 69. minute gosti su imali igrača manje na terenu,jer je drugu opomenu i samim time crveni karton dobio Danijel Božićević.

Bila je to prva proljetna pobjeda momčadi Varteksa, pod vodstvom trenera Želimira Orehovca, a u sljedećem kolu Varteks će biti gost Koprivnice.