Zajednička fotografija momčadi Bednje i Varaždina uoči prvog finalnog susreta Kupa ŽNS-a Zajednička fotografija momčadi Bednje i Varaždina uoči prvog finalnog susreta Kupa ŽNS-a Foto: Dražen Novosel

Pred oko 350 gledatelja momčad Varaždina je danas na igralištu u Beletincu, u prvom finalnom susretu Kupa ŽNS-a, pobijedila četvrtoligaša Bednju rezultatom 4:1, poluvrijeme 3:1.

Domaćin nije bilo nimalo impresioniran drugoligašem, kojem je pružio dobar otpor te je nakon lijepe akcije došao u vodstvo, a strijelac je bio Marin Ivančić. Varaždin je nakon toga ubacio u višu brzinu i u samo pet minuta postigao tri gola,kojima je strijelac bio Domagoj Drožđek.

Na 1:1 izjednačio je u 39. minuti iz kaznenog udarca, nakon što je u domaćem šesnaestercu Šinjori srušio Kulenovića. Na 1:2 Drožđek je povisio u 41. minuti, a isti je igrač na 1:3 postavio u 44. minuti iz kaznenog udarca, nakon što je vratar Medved u kaznenom prostoru srušio Dejana Glavicu.

Konačnih 1:4 postavio je Dejan Glavica u 64. minuti nadmetanja. Uzvratna će se finalna utakmica igrati 6. lipnja na stadionu Varteksa.