Dinamo (B) je bio bolji od Zadrugara s 2:1 Foto: Martin Novosel

| 7.4.2019. u 18:56h | Objavljeno u Sport

Mladost (S) nakon dugo vremena više nije vodeća momčad Druge ŽNL. Na današnjem gostovanju kod Mladosti (Š) u sklopu 17. kola, poražena je sa 4:1. Domaćin je poveo golovima Matije Severa u 14., Dominika Sačića u 35., Nikole Sajka u 56., Dario Kovač je smanjio vodstvo u 61. minuti, a končanih 4:1 je postavio Sajko svojim drugim golom na susretu u 73. minuti.

Beretinec je tako preuzeo vrh tablice pobijedivši u domaćem susretu protiv Novakovca 3:0, dok je Zadrugar propustio iskoristiti kiks jesenskog prvaka te je izgubio na gostovanju kod Dinama iz Babinca s 2:1. U ostalim susretima, Varaždinska Mladost je imala dobar dan, slavila je na gostovanju kod Dinama 01 s 5:1, a gostujućoj pobjedi se veselio i Rudar 47 slavivši s 3:1 kod Mladosti (VT).