Susret je i ove godine privukao brojne poznate igrače koji su nekada nosili dres varaždinskog prvoligaša Foto: Dražen Novosel

| 22.12.2017. u 15:17h | Objavljeno u Sport

Na terenu s umjetnom travom stadiona Varteksa danas je odigrana tradicionalna utakmica sadašnjih igrača drugoligaša Varaždina,okupljenih u ekipi Mladih i nekadašnjih igrača Varaždina i tadašnjeg prvoligaša Varteksa koji su bili u sastavu Starih.

Utakmica je završila bez pobjednika rezultatom 5:5, iako su Mladi na poluvremenu imali prednost od 4:1.

Za Stare su nastupili Marčetić, Režić,Šafarić, Balajić, Tkalčić, Semler, Brezovec, Mujanović, Kovačević, Posavec, Kresinger i Benko. Za Mlade su susret odigral Gavranović, Čelić, Težak, Kos, Prahić, Kolarić, Jagačić, Golubar, Glavica, Kos, Sačer, Drožđek, Havelka i Hranilović.

Za Stare su po dva gola postigli Josip Brezovec i Borut Semler, a jedan Ivan Režić. Za Mlade su strijelci bili Mario Sačer, Domagoj Drožđek, Dejan Glavica, Karlo Težak i Luka Jagačić.