ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

| 10.2.2019. u 19:41h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke izgubile 32:26 (15:14) su susret 15. kola na domaćem terenu u velikoj dvorani varaždinske Arene protiv favorita za osvajanje naslova i još uvijek neporažene ekipe Prve HRL za žene, zagrebačke Lokomotive.

Iako rezultat sugerira da je Lokomotiva relativno lagano svladala domaću ekipu, Koka je držala korak s trenutno vodećom ekipom prvenstva sve do 48. minute susreta kada su gubile samo 24:22, no nakon toga Lokomotiva napravila seriju 6:1 čime su sve šanse Koke za pozitivan rezultat pale u vodu.

Koka je imala vrlo malo raspoloženih strijelkinja, prvih 44 minuta samo su Terezija Čurić s osam golova te Ines Domjan i Katarina Mrazović sa šest golova zabijale za domaći sastav, dok su se u posljednjih 16 minuta među strijelce još upisale Jelena Blažek i Marta Juričić s tri gola svaka.

Koku iduće 16. kolo opet očekuje težak susret, ovaj puta na gostovanju kod Podravke Vegete u Koprivnici.