Ivančica izgubila na gostovanju kod Slobode (T) s 2:1 Ivančica izgubila na gostovanju kod Slobode (T) s 2:1 Foto: Martin Novosel

Bilo je potrebno 18 kola da netko porazi vodeću momčad Prve ŽNL Ivančicu, a to je uspjela Sloboda (T) na domaćem terenu. Sloboda (T) je slavila 2:1 protiv Ivančice. Domaćin je poveo u 23. minuti golom Dina Poplatnika koji je ušao u igru minutu ranije, Ivančica je izjednačila golom Dominika Božaka nakon dosuđenog kaznenog udarca u 76. minuti, dok je Dominik Biškup u 83. minuti donio pobjedu Slobodi (T).

Kiks Ivančice je dočekala Vinica, iako joj nije bilo lako na gostovanju kod Obreša. Obreš je u susretu imao vodstvo 1:0 i 2:1 golovima Davida Pofuka u 10. i Mihaela Kralja u 28., ali je Vinica oba puta stigla do izjednačenja 1:1 i 2:2 golovima Darija Bubeka u 11. i Darija Cmuka u 33. Vinica dolazi do vodstva 3:2 u 50. minuti golom Sandija Martana, Obreš izjednačuje golom Nikole Šafarića u 70., a pobjedu rezultatom 4:3 je Vinici donio Goran Miko u 77. minuti susreta. Vinica (41 bod) je tako smanjila zaostatak za Ivančicom (45 boda) na samo četiri boda.

U ostalim susretima, Mladost (M) je svladala Zelengaj 4:2, Polet (T) je odigrao 2:2 s Plitvicom (G), Polet (C) je bio bolji od Drave (SĐ) 3:2, dok su dan ranije u subotu odigrana dva susreta u kojima je Sloboda ŠN bila bolja od Budućnosti iz Vidovca s 5:1, a Plitvica (S) je bila bolja od Podravca Kitra s 2:0.