Strijelac jedinog pogotak na susretu između Budućnosti i Bednje bio je Ante Kulji u 70. minuti (KU) Foto: Siniša Sović

| 19.3.2017. u 17:06h | Objavljeno u Sport

Nakon što je u jučerašnjem dvoboju Plitvica Selnik pobjedom od 2:0 protiv Drave (SĐ) na domaćem terenu otvorila proljetni dio prvenstva Prve županijske nogometne lige, danas su odigrani ostali susreti 14. kola prvenstva. Vodeća Bednja je s minimalnih 1:0 svladala domaćina Budućnost iz Vidovca, a jedini pogodak na susretu zabio je Ante Kulji iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Drugoplasirana Ivančica je pobijedila na gostovanju kod Mladosti iz Šemovca 2:1 i tako zadržala šest bodova zaostatka za vodećom Bednjom, Polet (C) je današnjom pobjedom kod kuće 4:0 protiv Rudara 47 skočio na treće mjesto, Podravac Kitro je s 2:1 pobijedio Slogu na domaćem terenu, Lepoglava je uvjerljivo s 3:0 svladala Mladost (M), dok je Obreš s minimalnih 1:0 svladao Dubravku-Zagorca.

Slike s utakmice Budućnost i Bednja pogledajte u našoj fotogaleriji.