Polet (T) je slavio 4:1 na gostovanju kod Mladosti (Š) Foto: Martin Novosel

Dubravki-Zagorac drugi poraz zaredom, Polet (T) pobjedom na drugo mjesto

| 1.4.2018. u 18:01h | Objavljeno u Sport

Vodeća Dubravka-Zagorac nakon domaćeg poraza na otvaranju proljeća Prve ŽNL, doživjela je novi poraz u današnjem 15. kolu, ovaj puta na gostovanju kod Podravca Kitra 1:0. Jedini gol pao je u 12. minuti susreta, a zabio ga je Damir Vađunec

Polet (T) (26 bodova) je visokom 4:1 pobjedom na gostovanju kod Mladosti iz Šemovca preuzela drugo mjesto na tablici od Drave (SĐ) te zaostaju za vodećom Dubravkom-Zagorac (32 boda) šest bodova. Strijelci za Polet (T) su bili Antonio Mlakar u 34., Nikola Horvat u 45., Antonio Bahat u 60. (KU) i Nikola Modrić u 79., dok je u Antonio Sinković u 50. minuti zabio gol za domaćine.

U ostalim susretima, Plitvica Selnik je pobijedila Lepoglavu 2:1 na domaćem terenu, Mladost (M) je također istim rezultatom 2:1 svladala Obreša na gostovanju, a Drava (SĐ) je odigrala 1:1 s Ivančicom.