Dabrovi večeras u gostima očekivano izgubili od PPD Zagreba

Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras 3 gola Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras 3 gola Foto: Krešimir Đurić

U utakmici 4. kola Lige za prvaka,koja je odigrana večeras u sportskoj dvorani Trešnjevka u Zagrebu, aktualni i višestruki prvak Hrvatske PPD Zagreb pobijedio je GRK Varaždin 1930 rezultatom 42:25, poluvrijeme 20:13. Nakon izjednačenog početka susreta PPD Zagreb je stekao gol prednosti u 6. minuti (4:3) i nakon toga samo povećavao prednost.

Najučinkovitiji na susretu bili su igrači PPD Zagreba Josip Božić Pavletić s 9 i Zlatko Horvat s 8 golova, a 7 je pridodao Dobrivoje Marković. Kod Dabrova Bruno vili Zobec postigao je 6, Ante Marić 4, a Filip Glavaš i Jurica Vidaček po 3 gola.

U subotu, 5. svibnja u 19 sati u dvorani u Graberju, u sklopu 7. kola Lige za prvaka, Dabrovima u goste dolazi momčad Poreča.