Dabrovi u pripremnom susretu odigrali neriješeno s Metalcem

Jadranko Stojanović (s loptom) jučer se sedam puta upisivao među strijelce Jadranko Stojanović (s loptom) jučer se sedam puta upisivao među strijelce Foto: Krešimir Đurić

U prijateljskoj utakmici, u sklopu priprema za nastavak sezone u Premijer rukometnoj ligi, sinoć je GRK Varaždin 1930 u dvorani na Dravi odigrao sa zagrebačkim Metalcem 27:27, poluvrijeme 13:12.

Najučinkovitiji u varaždinskom sastavu sa 7 postignutih golova bio je Stojanović, po četiri su gola pridodali Špruk i Novak, a po 3 su gola postigli Černeka i Levak.

Slijedeću pripremnu utakmicu Dabrovi će odigrati u subotu, kada će od 19 sati i 30 minuta u dvorani na Dravi gost biti slovenski prvoligaš Maribor Branik.