Dabrovi u Graberju pobijedili Nexe, prvo ime golman Sandro Meštrić

Veliko je bilo slavlje Dabrova nakon večerašnje senzacionalne pobjede nad favoriziranim Nexeom iz Našica Veliko je bilo slavlje Dabrova nakon večerašnje senzacionalne pobjede nad favoriziranim Nexeom iz Našica Foto: Dražen Novosel

U odgođenom susretu 1. kola Premijer rukometne Lige za prvaka večeras je u dvorani u Graberju, pred oko 400 glasnih navijača, momčad GRK Varaždina 1930 pobijedila Nexe iz Našica rezultatom 20:19, poluvrijeme 13:11 za goste.

Prvo ime večerašnjeg susreta bio je vratar Dabrova Sandro Meštrić, koji je imao 9 obrana, a što je omogućilo domaćem sastavu da od rezultata 13:15 u 37. minuti dođe do vodstva od 18:15 u 43. minuti nadmetanja.

Najučinkovitiji kod domaćina bio je Filip Glavaš sa 7 golova, od kojih je 5 postigao s linije 7 metara, četiri je pridodao Jakov Vrdoljak, a po tri su gola postigli Bruno Vili Zobec i Jurica Vidaček, dok je kod Nexea 7 golova postigao Patrik Leban, a 5 je pridodao Marin Šipić.

Dabrove u nedjelju, također u Graberju od 18 sati, očekuje susret 5. kola Lige za prvaka, a suparnik će biti vinkovačka Spačva.