Dabrovi izgubili od Veprova u susretu za 3. mjesto u hrvatskom Kupu

| 13.5.2017. u 18:23h | Objavljeno u Sport

Dabrovi protiv Veprova, taj sraz donijela je utakmica za treće mjesto u Kupu Hrvatske za rukometaše. Borben susret od prve minute u kojem se igralo gol za gol,a prednost se konstantno izmjenjivala. Na kraju više je sreće bilo na strani Dubrave koja je slavila 29:24.

Do prvog vodstva došla je Dubrava, ali su Varaždinci brzo izjednačili. Prvo veće odvajanje stiglo je tek pred kraj prvog poluvremena kada je zahvaljujući 6-0 obrani koja je pomagala Igoru Totiću na golu Dubrave. Veprovi su otišli na +2, a tu su razliku zadržali i do isteka 30. minute, kada je rezultat bio 15:13 za Dubravu.

U nastavku je GRK Varaždin 1930 nastavio pritiskati, a i pojačao je obranu koja je prelazila u 5-1 i namučila Dubravu. Do izjednačenja se stiže u 34. minuti nakon zgoditka Marina Šipića, ali moraju se spomenuti i dvije ključne obrane Domagoja Črnile u tim trenucima.

Mali pad koncentracije  stigao je kod Dabrova u 45. minuti pa su se na to povezale neke tehničke greške koje je Dubrava iskoristila za bjeg na 21:19. U toj su se razlici klubovi držali, gol više ili manje, a Dubrava je pobijedila rezultatom 29:24.