Katja Bengeri

Članovi Varteksa na Europskom kupu u slalomu za mlađe dobne kategorije

| 26.6.2016. u 14:33h | Objavljeno u Sport

Članovi Kajak kanu kluba Varteks Katja Bengeri, Maja Štimac, Roko Bengeri i Nikola Mavrić nastupili su ovaj vikend na utrkama  Europskog kupa u slalomu za mlađe dobne kategorije, koje su održane na rijeci Soči u mjesto Solkan u Sloveniji.

Jučer je održana prva utrka slaloma, gdje je od članova Varteksa u kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela 11. mjesto te se uvrstila u finale gdje je bila 15. Maja Štimac u kajaku jednosjedu završila je na 26.  miestu, a Roko Bengeri u kajaku jednosjedu bio je 50. Katja Bengeri vozila je slalom i u disciplini kanu jednosjed plasiravši se na 7. mjesto.

Danas je održana druga utrka slaloma. U kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela je 14. mjesto te, a Maja Štimac završila je na 24.  miestu. Roko Bengeri u kajaku jednosjedu nije završio utrku. Katja Bengeri vozila je slalom i u disciplini kanu jednosjed zauzevši 6. mjesto. Nikola Mavrić nije nastupio.

Natjecanje u ECA kupu nastavlja se u  Flattachu, a završnica će biti u Augsburgu.