Roko Bengeri Foto: kkk varteks

Članovi KKK Varteks na Europskom kupu u slalomu za mlađe kategorije

| 1.7.2017. u 14:10h | Objavljeno u Sport

Članovi varaždinskog Kajak kanu kluba Varteks  Maja Štimac, Helena Strniščak i  Roko Bengeri, nastupili su na utrkama Europskog kupa u slalomu za mlađe kategorije  koje je održano na rijeci Drau,  u mjesto Flattach u Austriji.

U prvoj utrci slaloma kajakaš Roko Bengeri se u disciplini kajak jednosjed plasirao na 17. mjesto, a u disciplini kanu jednosjed na 9. mjesto, dok se kajakašica Maja Štimac u kajaku jednosjedu plasirala na 12. mjesto a Helena Strniščak zauzela je 16. mjesto.

U drugoj utrci slaloma kajakaš Roko Bengeri plasirao se na 14. mjesto, a u disciplini kanu jednosjed zauzeo je 7.mjesto, dok je Maja Štimac u kajaku jednosjedu završila na 15. mjestu, a Helena Strniščak bila je 18.

Natjecanje u ECA kupu nastavlja se u Augsburgu, a održat će se još i u Krakowu (29.-30.07), te Českim Budejovicama (05.-06.08), dok će finalne vožnje biti u Bratislavi (12.-13.08)