Sloboda ŠN i Vinica odigrali 1:1 Foto: Foto Agencija Sjever/Arhiva

Čevo pobijedilo Mladost (Vž), Vinica do boda na gostovanju kod Slobode ŠN

| 25.3.2018. u 18:01h | Objavljeno u Sport

Vodeće Čevo je došlo do svoje nove 12. pobjede u 14. kolu na otvaranju proljetnog dijela Druge županijske nogometne lige. Na domaćem terenu su svladali Mladost () s 3:0. Dejan Blaži je bio dvostruki strijelac golovima za 1:0 i 3:0 u 26. i 80. minuti, dok je Ilija Gale zabio gol za 2:0 vodstvo u 63. minuti susreta.

Drugoplasirana Vinica na gostovanju nije uspjela uzeti pobjedu protiv Slobode ŠN na stadionu Slobode te se morala zadovoljiti samo s jednim bodom u remiju 1:1. Vinica je povela na susretu golom Matije Lazara u 56. minuti, ali je domaćin u 82. minuti iz kaznenog udarca izjednačio pogotkom Roberta Mikuleca.

Najveću pobjedu dana je ostvarila ekipa Trnja koja je na gostovanju kod Sračinca slavila sa 7:1, a Nenad Mraz je golovima u 47., 58. i 81. minuti za 5:1, 6:1 i 7:1 postigao hat-trick. Orač je također, ali na domaćem terenu, ostvario visoku pobjedu 5:0 protiv ekipe Karlovca, Sloboda (T) je na gostovanju kod Novakovca bila bolja 4:2, dok je susret dvaju Dinama pripao domaćinu iz Babinca, koji je s 2:1 svladao goste iz Dinamo 01 iz Vrbanovca.