Četiri odličja ivanečkim karatistima na 18. Karate Darfestu

Ela Colarić u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 50 kilograma osvojila je zlatnu medalju Ela Colarić u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 50 kilograma osvojila je zlatnu medalju

Članovi Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom karate turniru u Daruvaru pod nazivom 18.''Karate Darfest''. Nastupila su 564 natjecatelja iz 56 kluba iz 4 države.

Zlatnu medalju osvojila je Ela Colarić u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 50 kilograma, srebrnu je medalju osvojila je Petra Brlečić u kategoriji seniorke open  borbe.

Brončane medalje osvojili su Erik Đula u kategoriji učenici borbe do 34 kilograma i Antonela Apati u kategoriji mlađe učenice borbe do 28 kilograma. U borbama je nastupila i Ema Šešet koja je izgubila meč za brončanu medalju.