Bednji 3 boda kod Poleta, Varteks bolji od Pušćina, domaći poraz Podravine

Veldin Karić golom u 66. minuti donio je vodstvo Varteksu u susretu protiv Pušćina Veldin Karić golom u 66. minuti donio je vodstvo Varteksu u susretu protiv Pušćina Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 10. kola Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin Bednja je pobijedila u Svetom Martinu na Muri domaći Polet 1:0, golom Marina Ivančića u 89. minuti susreta.

Varteks je u Sračincu bio bolji od Pušćina 2:0, golovima Veldina Karića u 66. i Matije Kuhara u 90. minuti nadmetanja, dok je Podravina na svom stadionu u Ludbregu izgubila od Nedelišća 1:0, golom primljenim u 27. minuti.

Sutra od 10 sati Sloga će biti domaćin Međimurcu, a od 15 sati županijski derbi igrat će se u Turčinu, gdje će se sastati Dubravka Zagorac i Nedeljanec, Jalžabet će biti gost Dinama u Domašincu, a Novi Marof dočekat će Rudar.