Orač je odigrao 1:1 remi s Dubravkom Foto: Krešimir Đurić

Bednja remijem protiv Mladosti (Š) ispala iz utrke za naslov

| 22.5.2016. u 19:43h | Objavljeno u Sport

Bednja je današnjim remijem 3:3 na domaćem terenu protiv Mladosti (Š) tri kola prije kraja prvenstva izgubila šansu za naslov Prve županijske nogometne lige. Gosti iz Šemovca su poveli u 26. minuti pogotkom Luke Magdalenića, Bednja pogotcima Ante Kuljija u 32., Miroslava Hercega u 49. i Mihaela Đurina u 55. minuti preokrenula susret u svoju korist. Nikola Sajko je u 80. minuti smanjio na 3:2 i kad se mislilo da će utakmica završiti pobjedom domaćina, Sajko je zabio novi pogodak za konačnih 3:3 u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Vodeći Nedeljanec je kod kuće protiv Sloge osvojio nova tri boda pobjedom 3:1 i sve je bliži naslovu. I ovaj susret je krenuo vodstvom gostiju pogotkom Marija Grabrovca u 25., ali su Dario Levatić u 36., Tomislav Habulan u 44. i Petar Rog u 71. minuti kreirali preokret za Nedeljanec.

Polet (C) je domaćom pobjedom 5:2 protiv Ivančice ostao jedini konkurent Nedeljancu za naslov. Nakon prvih 45 minuta je Polet (C) golovima Tomislava Kunšteka (35. min) i Marka Vidrača (45. min) vodio 2:0. U 50. minuti je Darko Jagić smanjio na 2:1, Tino Hutinski je u 69. minuti povisio na 3:1, a Mihael Jerebič je u 72. minuti smanjio na 3:2. Ipak, Polet (C) je s dva gola Sandija Martana (78. i 87. min) riješio susret u svoju korist.

U preostala dva susreta Orač je s Dubravkom remizirao 1:1, a posljednji Čevo je nakon duljeg vremena ostvario treću pobjedu u prvenstvu protiv ekipe Obreša 2:1.