Varaždinski sastav slavio 3:1 (25:23, 26:24, 23:25, 25:18)

Odbojkaši Varaždin Volleya uzeli važna tri boda u Splitu

| 21.11.2015. u 17:41h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Varaždin Volleya uspjeli su uzeti sva tri boda pobjedom 3:1 na gostovanju kod OK Splita, a od samog početka utakmice se vidjelo da će ovaj susret završiti u korist varaždinske momčadi.

Prva dva seta su bila izjednačena do same završnice, ali su oba pripala odbojkašima Varaždin Volleya i to 25:23 i 26:24. Treći set nije dobro počeo za varaždinski sastav te su u jednom trenutku zaostajali i šest poena razlike, ali su uspjeli u jednom trenutku preokrenuti, da bi im na kraju ipak izmakao u samoj završnici 25:23. U četvrtom setu su bez većih problema svladali domaćina 25:18 i uzeli vrijednu pobjedu na gostovanju.

Ovom pobjedom su se odvojili od donjeg dijela tablice Skupine 2 s tri pobjede u šest susreta te drže samu sredinu tablice na četvrtom mjestu. Sljedeći susret varaždinski sastav igra kod HOK Borova u Vukovaru.