Sadržaj s oznakom: druga žnl
Objavljeno u Sport | 11.5.2024.
Raspored utakmica Elitne lige, Prve ŽNL, Druge ŽNL i Trećih ŽNL Varaždin i Ludbreg
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 11/12.05.2024.: ELITNA ŽNL VARAŽDIN - 24. kolo LIGA ZA PRVAKA - 2. kolo:SUBOTA 11.05.2024. u 17:30 h:IVANEC: Ivančica - Polet (T)NOVI MAROF: Novi…
Objavljeno u Sport | 18.5.2024.
Raspored utakmica Elitne lige, Prve ŽNL, Druge ŽNL i Trećih ŽNL Varaždin i Ludbreg
Raspored utakmica ŽNS Varaždin - seniori - 18/19.05.2024.: ELITNA ŽNL VARAŽDIN 25. kolo LIGA ZA PRVAKA - 3. kolo:NEDJELJA 19.05.2024. u 17:30 h:TUHOVEC: Polet (T) - Novi MarofNEDELJANEC: Nedeljanec -…
Objavljeno u Sport | 4.5.2024.
Raspored utakmica Elitne lige, Prve ŽNL, Druge ŽNL i Trećih ŽNL Varaždin i Ludbreg
Raspored utakmica liga pod okriljem Županijskog nogometnog saveza Varaždina: Elitna liga - 23. kolo Liga za prvaka 4. svibanj, 17 sati Novi Marof - BednjaPolet (T) - Mladost (M) 5.…
Objavljeno u Sport | 20.4.2024.
ŽNS Varaždin: Na rasporedu utakmice Elitne, Prve, Druge i Trećih liga
Raspored utakmica županijskih nogometnih liga ŽNS Varaždina 20./21. travanj: Elitna liga 21. kolo subota, 20. travanj, 17:00 sati Novi Marof - Mladost (M)Dubravka-Zagorac - Bednjanedjelja, 21. travanj, 17:00 satiNedeljanec -…
Objavljeno u Sport | 13.4.2024.
ŽNS Varaždin: Na rasporedu utakmice Elitne, Prve, Druge i Trećih liga
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 13/14. 4. 2024.: 20. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDINSUBOTA - 13. 4 .2024. u 16:30 h:NK Ivančica (I) - NK Dubravka-ZagoracŠNK Razvitak -…
Objavljeno u Sport | 6.4.2024.
ŽNS Varaždin: Na rasporedu utakmice Elitne, Prve, Druge i Trećih liga
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 06/07.04.2024.: 19. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDIN SUBOTA - 06.04.2024. u 16:30 h:ČIČKOVINA: Razvitak - JalžabetBELETINEC: Bednja - IvančicaNEDJELJA - 07.04.2024. u 16:30…
Objavljeno u Sport | 30.3.2024.
ŽNS Varaždin: Na rasporedu utakmice Elitne, Prve, Druge i Trećih liga
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 23/24.03.2024.: 18. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDIN SUBOTA - 30.03.2024. u 15:30 h:ČIČKOVINA: Razvitak - Dubravka-ZagoracNOVI MAROF: Novi Marof - NedeljanecMARGEČAN: Mladost (M)…
Objavljeno u Sport | 22.3.2024.
Ovog vikenda 17. kolo Elitne i Prve ŽNL, 16. kolo Druge ŽNL i 13. kolo Treće ŽNL Varaždin
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 23/24.03.2024.: 17. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDIN SUBOTA - 23.03.2024. u 15:30 h:IVANEC: Ivančica - BudućnostNEDJELJA - 24.03.2024. u 15:30 h:CESTICA: Polet (C) -…
Objavljeno u Sport | 16.3.2024.
ŽNS Varaždin: Danas na rasporedu 16. kolo Elitne lige i Prve ŽNL, 15. kolo Druge ŽNL
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 16/17.03.2024.:16. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDINSUBOTA - 16.03.2024. u 15:30 h:ČIČKOVINA: Razvitak - IvančicaNOVI MAROF: Novi Marof - JalžabetNEDELJANEC: Nedeljanec - Polet (C)NEDJELJA…
Objavljeno u Sport | 9.3.2024.
Počinje proljetni dio sezone u Elitnoj ligi te Prvoj i Drugoj ŽNL
Ovaj vikend započinje natjecanje u Elitnoj, Prvoj i Drugoj županijskoj nogometnoj ligi u proljetnom dijelu natjecateljske sezone 2023./2024., a u nastavku pogledajte raspored utakmica. 15. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDIN …
Objavljeno u Sport | 18.1.2024.
Poznati počeci proljetnog dijela sezone u županijskim nogometnim ligama, kao i završnice Kupa
Na temelju članka 43. Statuta ŽNS Varaždin, a na prijedlog Komisije za natjecanje Izvršnog odbora varaždinskog ŽNS-a,Odbor za hitnost ŽNS-a donio je odluku o počecima proljetnog dijela natjecanja u sezoni…
Objavljeno u Sport | 27.11.2023.
Martina Štimac: Prvo mjesto bio je cilj od početka, a u nastavku će biti zanimljivo
Najuzbudljiviji jesenski dio ove sezone u sklopu Županijskog nogometnog saveza Varaždin odigran je u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi, gdje je čak tri momčadi završilo sezonu s identičnim brojem bodova na…
Objavljeno u Sport | 10.11.2023.
Raspored utakmica 13. kola Elitne, Prve i Druge ŽNL
Raspored utakmica 13. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDIN SUBOTA - 11.11.2023. u 13:30 h:IVANEC: Ivančica - Novi MarofJALŽABET: Razvitak - Mladost (M) NEDJELJA - 12.11.2023. u 13:30 h:TURČIN: Dubravka-Zagorac -…
Objavljeno u Sport | 21.10.2023.
Raspored utakmica 10. kola Elitne, Prve, Druge i Treće ŽNL te 9. kola Treće ŽNL Ludbreg
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 21/22.10.2023.: 10. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDINSUBOTA - 21.10.2023. u 15:30 h:JALŽABET: Razvitak - NedeljanecIVANEC: Ivančica - JalžabetBELETINEC: Bednja - Dubravka-ZagoracNEDJELJA - 22.10.2023.…
Objavljeno u Sport | 7.10.2023.
Raspored utakmica 8. kola Elitne, Prve, Druge i Treće ŽNL te 7. kola Treće ŽNL Ludbreg
8. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDINSUBOTA - 07.10.2023. u 16:00 h:JALŽABET: Jalžabet - RazvitakIVANEC: Ivančica - BednjaNEDJELJA - 08.10.2023. u 16:00 h:TUHOVEC: Polet (T) - NedeljanecMARGEČAN: Mladost (M) - Polet…
Objavljeno u Sport | 30.9.2023.
Raspored utakmica 7. kola Elitne, Prve, Druge i Treće ŽNL te 6. kola Treće ŽNL Ludbreg
RASPORED UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN - SENIORI - 30.09/01.10.2023.: 7. KOLO - ELITNA ŽNL VARAŽDINSUBOTA - 30.09.2023. u 16:00 h:NEDELJANEC: Nedeljanec - Novi MarofNEDJELJA - 01.10.2023. u 16:00 h:BELETINEC: Bednja -…
Stranica 1 od 25