Zbog neregularnih uvjeta odgođena dva susreta 1. ŽNL

| 11.10.2015. u 18:38h | Objavljeno u Sport

Puno kiše koja pada ova zadnja dva dana natopila su nogometne terene diljem županije pa su utakmice između Bednje i Mladosti iz Šemovca te Ivančice i Nedeljanca odgođene. Ipak, unatoč padalinama odigrale su se dvije utakmice 1. Županijske nogometne lige.

Polet iz Cestice je na gostovanju kod Rudara 47 uzeo sva tri boda pobjedom 2:1 čime su smanjio zaostatak za prvim Nedeljancom na dva boda i za drugom Bednjom na jedan bod.

Obrešu izgleda nisu smetali ni kiša ni skliski uvjeti pa su uvjerljivo svladali Mladost iz Šemovca 6:0. Svi pogotci pali su u prvom poluvremenu. Hat-trick za momčad Obreša je zabio Tomislav Herceg pogotcima u 9., 12. i 23. minuti utakmice, dok su po jedan pogodak zabili Matija Dreven u 14. minuti, Saša Tomašković u 30. minuti i Mihael Cepanec u 36. minuti.