Sloboda ŠN do svojeg prvog trijumfa sezone

| 10.10.2015. u 19:24h | Objavljeno u Sport

Sloboda ŠN je u 7. kolu 2. Županijske nogometne lige skupine Istok ostvarila svoju prvu pobjedu sezone pobijedivši kod kuće Zagorca 2:1. Gosti iz Kneginca su ipak došli prvi do vodstva u 22. minuti utakmice pogotkom Krešimira Bobeka. U 47. minuti je dosuđen kazneni udarac za domaćina kojeg je realizirao Goran Novaković za poravnanje na 1:1. U 65. minuti je dosuđeni još jedan kazneni udarac, ovaj puta za goste, ali ga nisu iskoristili što je nedugo nakon toga kaznila Sloboda ŠN postigavši gol za vodstvo 2:1 u 70. minuti, a strijelac je bio David Đurinec. Do kraja utakmice je isključen igrač domaćina Matija Pofuk u 86. minuti koji je sakupio dva žuta kartona.

U skupini Zapad, Dinamo iz Babinca je ostvario visoku 6:1 pobjedu kod kuće protiv momčadi Majerja čime su zasjeli na drugo mjesto tablice preskočivši Lepoglavu.