Varaždin i Podravina upisali nove poraze

| 10.10.2015. u 18:01h | Objavljeno u Sport

Oba predstavnika iz županije su ostala praznih ruku u 9. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Varaždin je pred domaćom publikom upisao i sedmi poraz zaredom protiv Međimurja izgubivši 2:0, dok je Podravina nakon ubilježene prve pobjede u sezoni u prošlom kolu upisala šesti poraz na gostovanju kod Slavonije 3:1.

Varaždin je na Varteksovom stadionu već u 9. minuti morao loviti prednost gostiju iz Međimurja kada za vodstvo pogađa Leonard Vuk, dok za povišenje vodstva od 2:0 pogađa Josip-Domagoj Hranilović u 62. minuti što je bio i konačan rezultat utakmice.

Podravina se na gostovanju kod Slavonije dobro držala veći dio utakmice, iako su gubili od 38. minute pogotkom Ivana Jakeševića, a onda su u samoj završnici primili dva pogotka. Prvo je u 84. minuti na 2:0 povisio Mile Pavelić, a u drugoj minuti nadoknade Ivan Grgić povisuje na 3:0. Odmah u sljedećoj minuti je Podravina zabila za smanjenje na 3:1 pogotkom Nikole Valjka.