Josipa Tomić u današnjoj pobjedi zabila sedam golova Foto: Mario Šamec

Koka bez većih problema svladala Split

| 30.1.2016. u 17:45h | Objavljeno u Sport

Koka je došla do očekivanog slavlja protiv jedne od najslabijih ekipa Prve hrvatske rukometne lige za žene. Pred domaćom publikom je pobijedila ekipu Splita 30:23.

Već nakon prvih 10 minuta utakmice, rukometašice Koke su došle do svog prvog osjetljivijeg vodstva (6:3), a do kraja poluvremena povećavaju to vodstvo na +9 (18:9). Na otvaranju drugog poluvremena, u prvih 10 minuta odlaze na svoje najuvjerljivije vodstvo u utakmici +11 (21:10), nakon čega su rukometašice Koke smanjile ritam i do kraja utakmice održavale prednost od 7-8 razlike.

Najbolje strijelkinje za domaću ekipu su bili Josipa Tomić sa sedam postignutih golova, te Ana Marija Babić sa šest postignutih golova, dok je Janja Golubić na golu sakupila 14 obrana.

Koka je tako upisala svoju 6 pobjedu sezone, te zadržala osmu poziciju na tablici s jednim bodom prednosti ispred Bjelovara koji također danas pobijedio ekipu Splita 2010 sličnim rezultatom 29:23.