Sračinec jesenski prvak skupine Zapad 2. ŽNL

| 31.10.2015. u 17:13h | Objavljeno u Sport

U posljednjem 11. kolu skupine Zapad 2. Županijske nogometne lige, vodeće momčadi Sračinec i Dinamo (B) upisali su nove pobjede čime je prvoplasirani Sračinec osvojio naslov jesenskog prvaka. Sračinec je kod kuće svladao Vratno 3:1, a pogotke za domaćina su redom zabijali Franjo Galeković u 30. minuti, Jurica Kolarić u 57. minuti i Kristijan Vuković u 76. minuti, dok je počasni gol za goste zabio Nikola Šincek u 80. minuti susreta.

Drugoplasirani Dinamo iz Babinca je na gostovanju kod Nove Vesi također pobijedio i to 2:0. Danijel Habjanić je u 38. minuti doveo Dinamo u vodstvo, a Nikola Tarodi je u prvoj minuti drugog poluvremena potvrdio pobjedu za konačnih 2:0.

U ostalim susretima skupine Zapad, Lepoglava je kod kuće izgubila 3:2 protiv momčadi Vindije, Bratstvo je na gostovanju kod Omladinca slavilo 5:1, a Podravac je također zabio pet pogodaka u svojoj pobjedi protiv Majerja u susretu koji je završio 5:0.