Jalžabet je došao do boda u Prelogu

Jalžabetu bod u Prelogu, iako je gubio 3:0, Rudar sam na vrhu tablice

| 24.10.2015. u 18:07h | Objavljeno u Sport

U sklopu 10. kola Međužupanijske lige Varaždin - Čakovec nogometaši Jalžabeta osvojili su danas bod u Prelogu odigravši s domaćim sastavom Mladost Komet 3:3, iako su na poluvremenu domaćini imali prednost od 2:0. a u 50. minuti ta je prednost bila i 3:0.  Nakon toga Jalžabet je postigao tri gola, a strijelci su bili Marko Hruško i dva puta Tomislav Medved za bod u Prelogu.

Rudar je nakon ovog kola ostao sam na vrhu tablice nakon što je na svom terenu s 2:1 pobijedio Novi Marof. Na poluvremenu je bilo 0:0 , a svoje golove domaćin je postizao u 61. i 81. minuti, dok je gol za Novi Marof u 84. minuti postigao Ivan Harmicar. Plitvica iz Gojanca izgubila je  na gostovanju kod Slobode 4:0.

Sutra od 14 sati i 0 minuta sastat e se u Jalkovcu Varteks i Polet, u Hrastovskom će Zadrugar ugostiti Zelengaj , a u Dunjkovcu Pretetincu će igrati Međimurec i Graničar.