Alen Remar oborio je čak pet državnih rekorda

Alen Remar ponovo ruši državne rekorde

| 10.2.2016. u 10:16h | Objavljeno u Sport

Član Varaždinskog streličarskog kluba Alen Remar nastavio je svoj put prema vrhu!  Nakon što je prije dva tjedna oborio kadetski državni rekord u disciplini 2x18 m dvorana, protekli vikend oborio ih je još, ni manje ni više nego čak pet.

Na dvostrukom turniru  2x25 + 2x18 m održanom u varaždinskoj dvorani na Dravi,u organizaciji SK Cekin,članovi VSK-a ponovo su bili odlični. Najbolji od svih, kadet Alen Remar natjecao se ovaj put kao senior, te je osvojio prvo mjesto, oborivši dva kadetska, dva juniorska i jedan seniorski rekord! Samo su tri boda nedostajala da obori i rezultat legendarnog Zorana Matkoviča, postavljen još daleke 1981.godine.

Smiljana Brezovec Meštrić  odlično je započela svoj  seniorski nastup, te je u najjačoj konkurenciji seniorki olimpijskog luka osvojila drugo mjesto.  Juniorka olimpijskog luka Lorena Kovačić također je odnijela srebro, dok su Tomislav Mlinarić i Cvijetoslav Zorman u diviziji složenog luka kod seniora zauzeli 6. i 7. mjesto.

Ovo je odlična uvertira članova VSK-a za nastup na državnom prvenstvu za dva tjedna u Krapini.