Jalžabet je izgubio, ali je i protiv prvoligaša postigao dva gola

Momčad Jalžabeta pružila snažan otpor Interu iz Zaprešića

| 20.10.2015. u 19:32h | Objavljeno u Sport

U prijateljskoj nogometnoj utakmici, u sklopu proslave 40 godina postojanja Nogometnog kluba Jalžabet, danas je na tamošnjem Sportskom centru odigrana prijateljska utakmica između vodeće momčadi Međužupanijske nogometne lige Varaždin - Čakovec, sastava Jalžabeta i šestoplasirane momčadi Prve HNL Intera iz Zaprešića, kojeg trenira bivši „krojač“ Samir Toplak.

Pobjeda je pripala kvalitetnijem Interu, rezultatom 5:2, poluvrijeme 3:1, iako treba reči da je Jalžabet pružio dobar otpor gostima. Poveli su domaćini golom Mihaela Jerebića u 8. minuti nadmetanja. Izjednačio je Petar Boćaj u 11. minuti, nakon čega je najbolji igrač i kapetan gostiju Ilija Nesterovski s dva pogotka, u 34. i 36. minuti, povisio na 3:1. U 51. minuti Nenad Hanc je smanjio na 2:3, nakon čega su Josip Šoljić u 83. i Marin Zilum u 87. minuti postavili konačnih 2:5. Do 61. minute Toplak je u igri imao prvu momčad, nakon čega su priliku dobili svi igrači s klupe za pričuve.